0 item
SHOPPING CART

Your shopping cart is empty

Continue Shopping
SUBTOTAL: $0

Gerçek Duygular

Gün, o gün dünden biraz daha farklı, bu kez içininizi titreterek doğacak. Her gün pek önemsemeden göz attığınız hava durumunu can kulağıyla dinleyeceksiniz. Hazırlıklar yetişecek mi, herkes orda olacak mı, giriş müziği biraz daha hareketli mi olsaydı? Bütün bu sorular birkaç saat içinde anlamsızlaşacak. Çünkü, o gün sevgilinizle geçireceğiniz yeni hayatınızın ilk ve en özel günü olacak. Geriyeyse yalnızca gerçek duyguların ölümsüzleştiği en güçlü fotoğraflar kalacak.


Samimi Gülüşler

Sonu mutlu biten bir aşk filminin baş rol oyuncusuymuşsunuz gibi daima gülümseyeceğiniz eşsiz bir gün yaşanacak. Göz bebeklerinizi parlatan ışık tüm davetlilere yansıyacak. Siz o anın tadını çıkartırken, "daha dün gibi" dedirtecek, belleğinizi her zaman canlı tutacak fotoğraflar çoktan kaydedilmiş olacak.  İçten Bakışlar 


  En yakın dostlarınız, önem verdiğiniz insanlar, aileniz; O gün yanınızda görmek isteyeceğiniz herkes orada olacak. Anne ve babanız "Yıllar ne de çabuk geçti?", dostlarınız "Senin için çok mutluyum" der gibi bakacak gözlerinize. Aranızda kurulan bu bağı kelimelerle anlatmak o zaman da çok güç olacak. Kelimelerle ifade edilemeyen o sıcaklık yine tek bir fotoğrafa sığacak.


  En Özel Anlar

  Mutlulukla hatırlayacağınız, yeniden yaşanmayacak en özel anlar, hiç unutulmayacakmış gibi aklınıza kazınacak. Yine de o gün orda olamayanlar, bakıp bakıp hatırlamak isteyenler yeniden gülümsemek için fotoğrafları saklayacak.


             

   Var olan haliyle

     ve tüm içtenliğiyle


   FOLLOW US INSTAGRAM