14 Eylül, 2011

İpek & Luc Düğün Hikayesi

 
Çıralı’ya her zamanki gibi düğün gününden bir gün önce vardım İpek-Luc çiftiyle tanışmak için. Bunun hep altını çizmişimdir. Her türlü beden diline sahip çift ile karşılaşma ihtimaline karşın, çift ile kurulamayan diyalog neticesinde ‘duygu’dan yoksun bir çekim o günün felaketidir benim açımdan.

Devamını Oku


Eylül’ün ikinci haftasında Olimpos-Çıralı’da gerçekleşen İpek ve Luc’un düğün hikayesi nihayet yayında.

Oldukça yoğun ve bir o kadar da mobil bir eylül ayından sonra yavaş yavaş siteyle ilgilenecek zamanı buluyorum.Blogdaki eylül ayının ilk düğün hikayesi İpek ve Luc’a ait.
İngiliz damat & Türk gelin Luc ve İpek çifti geleneği bozmayarak içime sinen işlerin arasında yerini almaya devam ediyor.

 

Çıralı’ya her zamanki gibi düğün gününden bir gün önce vardım İpek-Luc çiftiyle tanışmak için. Bunun hep altını çizmişimdir. Her türlü beden diline sahip çift ile karşılaşma ihtimaline karşın, çift ile kurulamayan diyalog neticesinde ‘duygu’dan yoksun bir çekim o günün felaketidir benim açımdan. Nitekim düğün gününe bağlanan gece 1 sularında ipek ve luc ile tanışma fırsatı buldum. Gerçi onlar beni o gece hatırlamıyor olabilirler:) Luc uzun yıllardır İpek ile birlikte olduğundan baya iyi Türkçe’ye hakim. İngilizce konuşma ihtiyacını sadece Birleşmiş Milletleri andıran davetliler noktasında duydum:) Şili’den tutun da Norveç’e kadar az sayıda- çok milletli bir davet düşünün.

 

Günün erken saatlerinde sıkı bir kahvaltıyla başladık çekimlere. Dayanılmaz  nem henüz daha kendini göstermemişti.Yabancı davetlilerin bir kısmı kahvaltı esnasında henüz gelebilmişlerdi düğünün gerçekleşeceği butik otele.Kahvaltı merasiminden sonra hemen hemen herkes denize attı kendini. İpek’in kuaförünün gelişine çok az zaman kalmıştı ki 1 saat içerisinde çekimleri gerçekleştirdik.